?

Log in

 
 
 
alonka
11 May 2014 @ 10:03 pm
Istanbul (not Constantinople)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
alonka


"Манхеттенобандеровський схрон" - написав своєму "Фейсбуку" Олександр Осташко, який розмістив цю фотографію, передає Еспресо.TV.

"Вугол 5-й авеню і Іст 79-й стріт, Манхеттен, НЙ, планета Земля, нуль тридцять в тентурі. Наші дні, ці секунди", - прокоментував він.
Tags:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
alonka
29 March 2014 @ 01:44 pm
Вважаю, що Порошенко на даний час є найкращим кандидатом в Президенти України.
 
 
alonka
22 March 2014 @ 04:32 pm
Бельбек готуються штурмовати. Відео онлайн з веб-камери у попередньому пості.

Upd. Штурм відбувся. Частина захоплена. Камеру відімкнули.
 
 
alonka
09 March 2014 @ 12:59 pm
Волонтеры ЕвромайданSOS передали нашим военным технику для осуществления онлайн трансляций с целью фиксирования возможных провокаций российских военных.
"Техникой военных обеспечила львовская ИТ-компания ООО "Техника для бизнеса" и наши киевские друзья. Каналы для трансляций на USTREAM: krymsos04 (Перевальное), krymsos08 (Фиолент), krymsos15 (Бельбек), krymsos16 (Феодосия), krymsos23 (Евпатория), krymsos42 (Керчь). Последний комплект техники оставили мобильной группе, которая работает в Крыму", - сказано в сообщении на Facebook.

 
 
 
 
alonka
12 February 2014 @ 07:59 pm

Репост - плюс 100 к карме!
Дому престарелых в с. Победа Киевской области нужны:
1.Спортивные мужские вискозные 52-54-56 размеры, 4-е штуки 50-го размера, всего 24 штуки
2. Женские ночные сорочки «Наташа маленька», 52 размер – 5 штук, остальные 56-58-60 разме - 24 штуки, ситец легкие.
3. Памперсы много, размер №3 на 10 пачек - 2 пачки 2-го размера. Их просят как можно больше.
4. Лампочки 60 ват
5. Сильнодействующие чистящие средства, «Комет».
6. «Сантри».
7. Веники на держаке для снятия паутины.
8. Обогреватели.
9. Постельное белье, новое и б/у.
10. Нижнее белье мужское и женское в тех же размерах и пропорцииях, что и броки и ночнушки. Только бельё, как для пожилых людей, не молодёжное.
Кто какой номер берет или частично, отписывается здесь.
Средства для помощи старикам можно перечислять сюда - Номер карточки Приват для сбора средств 5168 7553 5335 9629 Ирина Лутай.
А также отчитываюсь о поступлении средств: с 8 по 10 февраля поступило 800 грн, из них 200 грн - неизвестный благотворитель, 200 грн - неизвестный благотворитель, и 400 грн - Алечка Кухарчук. Итого собрано 13750 грн, из которых 10000 грн пойдут на подарки старикам к 23 февраля и 8 марта, а остальные поступающие средства на ремонт водоснабжения в Доме престарелых, потому что у них из крана течет ржавая вода. Смета по ремонту будет в ближайщие дни.
Всем огромная благодарность и низкий поклон! Мы вместе делаем большое дело. Благотворители - отзовитесь!:) Мы должны знать своих героев в лицо!!!

https://www.facebook.com/ladyluchick
 
 
alonka
26 January 2014 @ 07:20 pm
Що таке Україна?
Це коли футбольні фани різних клубів забувають принципову ворожнечу і стають Великою Армією Обурених і від того стає страшно гопнікам в погонах і без.
Це коли духовний лідер мусульман передає вітання і слова поваги духовном лідеру Греко-Католиків.
Це коли знаменита актриса із безмежно добрими очима кличе дружин, матерів і бабусь стати перед силовиками, аби матері кликали своїх дітей у формі схаменутись і перейти до людей.
Це коли затриманий за заворушення, на псевдо суді, перед перспективою 15 років тюрми молодий чоловік надиктовує друзям недописану дитячу книжку!
Це коли мер міста гарантує постраждалим , що їх будуть цілком безпечно лікувати за 600 кілометрів від місця битви, якщо в столиці лікарям бракує совісті, серця, сміливості...
Це коли бійці внутрішнії військ із вдячністю що їх заблокували і вони не їдуть воювати з власним народом, виносять блокуючим дрова...Це коли незрячі люди із поводирем тримають тацю із канапками і пригощають протестувальників - вони також допомагають, вони також корисні!
Це коли маленька красива дівчина-актриса із шаленим вогником в очах розповідає як вона боронила на Грушевського людей від нелюдей. А в неї, маленьку, що сиділа на ліхтарному стовпі, бикота у формі кидала гранати.
Це коли власники вогнепальної зброї прозоро натякають очільнику ОЗУ МВС - дядько не засіваю бурю - жнивам не зрадієш.
Це коли мешканці за одну ніч організовують дружини самооборони і відловлюють посеред міста завезених бандитів.
Це коли моя дитина подивившись новини зустрічає ранком після нічної зміни питанням: "Тато хто напав на наш Майдан?" і проводжає словами "Ти на Майдан чи на роботу?"
Я не знаю скількох із нас посадять, поб‘ють, викрадуть (чи Боже Борони гірше). Я не знаю візьме гору народ саме зараз, чи це буде трохи згодом.
Але не перемогти він не може. Нас усіх Господь (байдуже яким іменем хто його називає і як до нього звертається) вже поцілував у тім‘ячко.
Бо Україна, це коли ти до нестями ненавидиш державну машину, але до сліз любиш усіх цих неймовірних людей.

Віталій Гайдукевич.
 
 
alonka
04 January 2014 @ 11:24 am
Полиция Дубая — крупнейшего города Объединенных Арабских Эмиратов, получила в свое распоряжение новенькие Lamborghini Aventador.

police_Dudai
 
 
 
 
alonka
02 January 2014 @ 03:08 pm
26 українців були відібрані для проекту колонізації Марсу Mars One, згідно з яким добровольцям надається право на безповоротний політ на Червону планету.

За даними Mars One, первинний відбір пройшли 1058 кандидатів. Більшість з них є мешканці США - 297 осіб. На другому місці - канадці (75 осіб). За ними слідують громадяни Індії – (62 особи).

У наступному етапі відбору фахівці перевірять фізичну і психологічну можливість кандидатів відправитися в безповоротний політ.
Нагадаємо, у вересні 202 586 людей зі 140 країн світу зголосилися взяти участь у програмі Mars One. Вона передбачає переселення людей на Марс, але при цьому назад вони повернутися не зможуть. З 200 тисяч кандидатів оберуть 24-40. Вони пройдуть 7-річні курси - і в 2023-му четверо з них полетить на червону планету.http://newseek.org/articles/1222539
 
 
 
 
alonka
24 December 2013 @ 07:27 pm
Українська версія пісні групи "Кіно":

 
 
alonka
23 December 2013 @ 08:44 pm
Долучайтеся до петиції:

We are the People of Ukraine ask allow to visit USA Territory without visas for ukrainians.

We are the People of Ukraine ask allow to visit USA visa-free for ukrainians.

Granting for ukrainians of a visa-free regime will strengthen forever our rapports and relationships.

We are not going to migrate. After all presence of free entrance of Americans to Ukraine does not leaded to mass migrations of Americans to Ukraine. Also free entrance of Ukrainians to the USA will not serve as the reason of mass migrations of Ukrainians in the USA.

We have already made the choice twice:

-Annually about one million us submits on DVL, our souls already with USA.

-We store the savings not in EURO and not in the RUSSIANS ROUBLES, but in US dollars.

Our relationships will become stronger if Americans recognise Ukrainians as equal brothers.

On behalf of the People of Ukraine Colonel Mykhailo Prytula

Created: Dec 22, 2013
https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-are-people-ukraine-ask-allow-visit-usa-territory-without-visas-ukrainians/2Rt1GMcy